Про мене

 



Інформація закладу освіти про працівника:

 

1.        Прізвище, імя, по батькові:

Шпанюк   Ірина Мих
айлівна

2.       Дата народження:              

                    4 грудня 1981

3.       Освіта:

                Вища

4.       Спеціальність за дипломом:

Вчитель біології та хімії

5.       Місце роботи:

Дошкільний навчальний заклад №10 «Попелюшка» комбінованого типу

6.       Посада:

Вихователь

7.       Стаж безпосередньої педагогічної роботи:

9 років

8.       Стаж роботи на даній посаді:

6 років

9.       Державні нагороди:

Грамоти  управління освіти Чернівецької міської ради

10. Дата та результати попередньої атестації:

    15 березня 2018р.; спеціаліс

11. На що претендує:

«Спеціаліст першої категорії»


Я, Шпанюк Ірина Михайлівна, свою трудову діяльність розпочала у 1998 році та паралельно вчилася на заочній формі навчання за спеціальністю біологія та хімія. Попрацювавши у старшій школі 8 років за спеціальністю хіміка- біолога я вирішила продовжити свій педагогічний рівень у молодшій школі вступивши у Чернівецький Університет ім. Ю. Федьковича та здобувши кваліфікацію вчителя початкової школи.                                                    В 2016 році доля мене привела до дитячого закладу  10 "Попелюшка" де і тепер працюю за посадою вихователя.                                          Мені дуже подобається виховувати  дітей навчати їх грати з ними в різні ігри. Дітей я дуже люблю поважаю їхню думку прислуховуюсь до їхніх висловлювань.                                       Працюю у садочку 7 років. За ці роки провела відкриті перегляди до педради свята та розваги  приймала участь у театралізованній діяльності закладу та активно працюю з колективом.                                           В даний час працюю з дітьми раннього віку. У своїй роботі користуюся принципом доступності послідовності систематичності. Намагаюся створити таку атмосферу у групі яка би сприяла формуванню дошкільнят свідомого ставлення до свого здоров'я вмінню цінити його піклуватися про своє здоров'я.                                                   Звертаючи увагу на ці проблеми  я і розпочала працювати саме над такою темою: "Засоби виховання свідомого ставлення до свого здоров'я як найвищої цінності людини." Проводячи з дітьми заняття з валеології у старшій групі 2018 році і тепер я поставила для себе такі завдання:        

- Дитина має вміти доглядати за своїм організмом;                               - Піклуватися про своє здоров'я і не забувати що здоров'я то найбільший скарб;                            - За допомогою дидактичних ігор давати дітям знання про валеологію;                                               Переконана, що для дітей заняття цікаві бо діти завжди приймають активну участь у них. А різноманіття цих занять доповнюють цікаві дидактичні ігри :    

- "Корисна та шкідлива їжа"

- Хочу-не можна! "                              -"Органи чуття".                           Перед проведенням кожного заняття намагаюсь продумати кожен крок: послідовність викладання матеріалу розміщення дітей  та який саме обрати демонстраційний та роздатковий матеріал. На кожному занятті від самого початку намагаюсь зацікавити дітей,  використовуючи сюрпризний момент: то Незнайко просить допомоги то прихід ляльки-лікаря і хоче щось нам розповісти цікаве. Обов'язково на заняттях декілька дидактичних ігор, для кращого засвоєння матеріалу дітьми.            Також діти дуже люблять мандрувати і ми мандрували "До країни Здоров'я".                                     Одним із основних завдань для мене стоїть підготувати дитину до реального життя. Я у своїй роботі поставила мету підвести дітей до реального життя використовуючи валеологічне виховання. Щоб прищепити дитині навички діяльності у суспільстві, необхідно вчити її любити свій організм, вміти за ними доглядати та пам'ятати, що здоров'я найважливіше для кожного з нас! Адже дитині цікаво знати з яких органів складений її організм. Потрібно вміти любити свій організм та середовище в якому він знаходиться.                        Велику увагу у своїй роботі приділяю принципу самостійного мислення. Завжди знаходжуся у постійному пошуку чогось нового, цікавого. Працюю з дітьми так, щоб їм було цікаво та повчально на моїх заняттях, щоб виховання та навчання було в радість.                                                                     


    








                                      

Немає коментарів:

Дописати коментар